Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Onur Air Hava Yolları Hakkında

Asıl adı Onur Air Taşımacılık A.Ş olan havayolu şirketi İstanbul merkezli olan havayolu şirketlerindendir. Havayolu şirketinin merkez havalimanı ise İstanbul Atatürk Havalimanı'dır. 1992 yılında kurulan ve uçuş hizmeti vermeye başlayan Onur Air, aynı yılın Mayıs ayında operasyonlarına başlamıştır. İlk seferine iki adet Airbus A320 model kiralık uçaklarla başlayan havayolu şirketi 2003 yılında yerel uçuşlara başladı. "Uç Türkiye Uç" sloganıyla hizmet vermeye devam eden havayolu şirketi yolcularının daha ekonomik fiyatlarla uçuş hizmeti almalarını sağlamaktadır. Firmanın sürekli olarak gerçekleştirdiği promosyon ve kampanyalarla uygun fiyatlarla uçmak mümkündür. Özellikle de uçuş tarihinden belirli bir süre alınan uçak biletleri sayesinde yolcular oldukça ekonomik fiyatlarla uçmanın tadını çıkarabiliyorlar.

Hem yurtiçine hem de yurtdışına her gün düzenli olarak çok sayıda uçuş seferi düzenleyen Onur Air, ülkenin en köklü havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Havacılık sektörünün en önemli isimlerinden bir tanesi olan havayolu şirketi, günümüzde iç hatlarda 14, dış hatlarda ise tam 80 noktaya uçuş hizmeti vermektedir. 20 ülkeye uçak seferleri düzenleyen Onur Air havayollarının diğer havayollarına göre önemli özelliklerinden bir tanesi de EN9110:2010 Kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip olmasıdır. Uçak filosunda toplam 25 uçakla bulunan  Onur Air, üç farklı uçak modeline sahiptir. Airbus A330, Airbus A321 ve Airbus A320 modelinde 25 uçakla hizmet veren  havayolu şirketindeki en fazla uçak modeli ise Airbus A321 modeli uçaktır. Bu modeldeki uçaktan 9 adet, diğer modeldeki uçaklardan ise 8 er bulunmaktadır.

Ekonomik Ücretlerle Uçmanın Kolay Yolu

Havayolu taşımacılığının önde gelen isimlerinden bir tanesi olan Onur Air, yolcularının ekonomik ücretlerle uçmaları için düzenli olarak kampanyalar düzenlemektedir. Böylelikle milyonlarca yolcu  dünyanın farklı alanlarındaki noktalara oldukça cazip ücretler ödeyerek uçmaktadır. Üstelik birçok havayolu şirketinde olduğu gibi uçuş tarihinden daha önce alınan uçak biletleriyle birlikte çok daha ekonomik ücretler ödeyerek uçma olanağı da bulunuyor. Sizlerde havayolu şirketinin düzenli olarak yaptığı kampanyalardan daha önce haberdar olmak ve bu avantajlardan yararlanarak uçmak isterseniz havayolu şirketinin internet sitesine üye olabilirsiniz. Üyelik işlemleri için herhangi bir şekilde ücret ödemenize de gerek bulunmuyor. Onur Air havayolu şirketinin internet sitesinin ana sayfasında yer alan üye ol alanı kullanılarak kısa sürede üyelik işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Firmanın düzenlediği uçuş seferlerini sorgulamak için de internet sitesinden yararlanılabilir. Hangi noktaya olursa olsun tüm destinasyonlar hakkında bilgi alınabilen web sitesi üzerinden rezervasyon işlemleri de gerçekleştirilebilir. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihaz üzerinden istenilen zamanda siteye giriş yapılarak birkaç adımda uçak bileti rezervasyonları yapılabilmektedir. Ayrıca uçak biletlerinin check-in işlemleri de site üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor. Havayolu yolcularının yararlandıkları hizmetlerden bazıları olan araç kiralama ve otel rezervasyonları işlemleri için zaman kaybetmeden işlem yapabileceğiniz internet sitesinde uçuşla ilgili aradığınız birçok bilgiye rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yolcularına farklı yolcu tipinde hizmet veren Onur Air havayolu şirketinde ister ekonomi sınıfı isterse Business sınıfında yolculuklar yapılabilmekedir. Yolcuların bagaj kapasiteleri de değişkenlik göstermektedir. Ekonomi sınıfındaki bagaj kapasitesi Business sınıfındaki bagaj kapasitesine göre biraz daha düşüktür. Ancak yolcular belirli bir ücret ödeyerek daha fazla bagaj hakkına sahip olabilir ve yolculuklarını istedikleri bagaj miktarıyla gerçekleştirebilmektedir. Havayolu şirketiyle ilgili olarak merak edilen tüm konular için web sitesindeki bize ulaşın alanı kullanılabilir. Üstelik yirmi dört saat hizmet veren Çağrı merkezi aracılığıyla da havayolu şirketiyle iletişim sağlanabilmektedir.

Diğer Hava Yolları

Seyahat haberleri ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun! Enucuzucakbileti.com.tr'den en son seyahat haberleri ve fırsatları hakkında mail almak istiyorum: